Sylwia Grzeszczak Newsletter
Nie jest łatwo przejść "od przedszkola do Opola". Popularny niegdyś program był dla wielu dzieci tylko krótką muzyczną przygodą. Jednak dla 5-letniej Sylwii Grzeszczak nie było innego wyjścia - scena była jej pisana. Chwilę później w domu pojawił się fortepian, w którym również zakochała się od pierwszego "dotknięcia" klawisza.
Sylwia ukończyła 2 szkoły muzyczne w Poznaniu i chociaż była wyróżniającą się pianistką, dobrze wiedziała że musi połączyć w sobie dwie miłości - grę i śpiew. Po drodze były m.in. castingi do Romeo i Julii w musicalu J. Józefowicza i J. Stokłosy, zwycięstwo w Wielkopolskim programie Drzwii do kariery oraz udział w IV edycji programu Idol gdzie jako 15 -latka doszła do etapu klubowego i gdzie o mały włos nie znalazła by się w finale.

Duet z Liberem. W roku 2008 Sylwia podjęła współpracę z Liberem który jako raper i autor tekstów szukał młodej utalentowanej wokalistki do nowego projektu. I chyba lepiej nie mógł trafić. Wspólnie szybko zdobyli polską publiczność. Single "co z nami będzie" , "nowe szanse" czy "mijamy się" stały się megaprzebojami, długo utrzymując się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych takich jak Rmf Fm, Radio Zet czy Radio Eska.
Ta ostatnia doceniła ich twórczość podczas gali rozdania nagród w 2009 roku, gdzie Sylwia wraz z Liberem odebrali osobne statuetki jako artystka i artysta roku, oraz wspólną za album roku (pt. Ona i On).

A To dopiero początek.... Sylwia jest bowiem w trakcie nagrywania pierwszej solowej płyty.
Sylwia Grzeszczak